Aktualności

20.07.2017 Agnieszka Radwańska w Krakowskim Empiku!

20.07.2017 Agnieszka Radwańska w Krakowskim Empiku! 21 lipca 2017

20 lipca Kraków odwiedziła najbardziej znana polska tenisistka Agnieszka Radwańska. Podczas spotkania z fanami opowiedziała o swojej najnowszej książce „Jestem Isia”, która powstała przy współpracy z Arturem Rolakiem – dziennikarzem sportowym, niejednokrotnie goszczącym na kortach Wimbledonu.

 

Najlepsza w historii polska tenisistka za mediami nie przepada… Wywiadów – krótkich i wyłącznie o sporcie – udziela tylko podczas turniejów. Artur Rolak jest jednak jednym z dwóch polskich dziennikarzy, którzy mają imienne miejsca na trybunie prasowej centralnego kortu Wimbledonu, a Agnieszkę Radwańską zna od czasów obiecującej juniorki. Rozmawiają zatem jak starzy, dobrzy znajomi, nie brakuje więc też trudnych pytań ani szczerych odpowiedzi. I nie trzeba się znać na sporcie, by docenić wartość tych zwierzeń.

Mistrzyni świata WTA i finalistka Wimbledonu jest nie tylko wybitną sportsmenką. To także trzeźwo myśląca, zaskakująco dojrzała i szczęśliwie zakochana kobieta, której horyzontów nie przesłaniają zarobione na korcie miliony. Wywiad obfituje w anegdoty, od których uśmiejecie się do łez!

 

Podobne emocje zdały się udzielić uczestniczącym w spotkaniu czytelnikom. Pomimo ogromnej ilość fanów, każdy miał okazję zdobyć wymarzony autograf i przez chwilę porozmawiać z Agnieszką Radwańską.