110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu

ISBN: 978-83-8053-093-5

Okładka: twarda

Format: 173x220

Ilość stron: 260

Cena: 44,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu Agnieszka Gola-Rakowska

„Sport to zdrowie!” – te słowa słyszy każdy z nas, już od najmłodszych lat. To prawda, że ruch jest najlepszym, co możemy zaserwować swojemu ciału i duszy. Niejednokrotnie dzieci, które nie przejawiały żadnego zainteresowania jakąś dyscypliną sportu, a nawet aktywnością fizyczną w ogóle, po latach treningów (nieraz wymuszanych przez rodziców) dziś są mistrzami w swojej dziedzinie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak naprawdę wygląda życie prawdziwego sportowca? Takie poza błyskiem fleszy i podium? Jak radzą sobie z porażką, z kim dzielą radości i smutki, jak wygląda ich życie naprawdę? W książce „110 poznaj prawdziwe oblicze sportu”, wybitni polscy sportowcy dają Czytelnikom niezwykłą szansę zobaczenia tego, czego nie widzą inni. Opowiadają o swoich marzeniach i pasjach, ciężkiej drodze do tego, by znaleźć się tam, gdzie są teraz, a także o smaku zwycięstwa. Medialny wizerunek nigdy nie odzwierciedla prawdziwej twarzy i emocji tych ludzi. „110(…)” odkrywa drugą stronę medalu – sportowcy mówią to, czego dotychczas nie powiedzieli publicznie.

Lektura ta to kulisy zawodowego sportu oczami tych, którzy niemal na naszych oczach kształtowali się na legendy polskiego sportu. Znajdziesz tutaj również najważniejsze zagadnienia z dziedziny psychologii sportu, które opracowane zostały przez specjalistów.