Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku

ISBN: 9788380537958

Okładka: twarda

Format: 204 x 260

Ilość stron: 152

Premiera: 12.11.2020r.

Cena: 69,90 zł

Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku Małgorzata Nagat, Agata Stankiewicz

La dolce vita – słodkie życie, pełne wyrafinowanych smaków, chce mieć każdy z nas. Kolejna odsłona cukierniczych cudów autorstwa Agaty Stankiewicz i Małgorzaty Nagat otwiera nam ich świat. Mamy tu inspirowane włoską radością życia panna cottę i „Ferrero Rocher”, mamy lekkie, rozpływające się w ustach, przenoszące nas do Hiszpanii serniczki o smaku pinacolady, i wreszcie – mamy też przepisy dzięki którym znowu, jak w dzieciństwie, trafiamy do babcinej kuchni – polskie pączki, szarlotkę czy faworki.

Autorki – Agata prowadząca popularny kanał Sugarlady oraz Małgorzata właścicielka pracowni cukierniczej „Candy Gold” – żonglują pomysłami i recepturami, które poznały podczas licznych podróży po świecie. Każdy z przepisów, jakie nam prezentują, to mieszanka bogatego doświadczenia pasjonatki cukiernictwa, autorskiej fantazji i profesjonalnych zasad pieczenia.

Opinie czytelników i czytelniczek, którzy mają już w domu pierwszą książkę autorstwa Dziewczyn z Wypiekami, potwierdzają, że w kuchennej biblioteczce na pewno warto mieć także tę pozycję.

Książka jest rewelacyjna. Jeśli ktoś chce nauczyć się piec i dekorować torty jak z luksusowej cukierni – ta książka to jedyny słuszny wybór!

 Kupiłam tę książkę, aby, jako początkujący cukiernik samozwańczy, móc się rozwijać i mieć skąd czerpać inspiracje! Piękna książka, ciekawe receptury, cudne zdjęcia! Numer 1 na mojej półce.