Hot Mess

ISBN: 978-83-8053-377-6

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 145 x 205 mm

Ilość stron: 312

Premiera: 09.05.2018r.

Cena: 39,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

Hot Mess Lucy Vine

[Hot Mess] – *Atrakcyjna osoba, która wciąż pakuje się w kłopoty

 

Świetna propozycja dla fanów serialu Dziewczyny i kultowej powieści manifestu Jak być kobietą Caitlin Moran
Opowieść o perypetiach singielki, z którą utożsami się każda milenialką. Miażdży pragnienia Bridget Jones i Carrie Bradshaw!

Czy zamiast spotkania z ludźmi wolisz łóżko, Netflix i pizzę?
Czy zdarzyło ci się przyjść na niedzielny obiad, woniejąc sobotnią nocą?
Twoje mieszkanie zarosło pleśnią, ale nie chce ci się wyprowadzać, bo jest tanie?

Poznaj Ellie Knight, swoją bratnią duszę.
Ellie Knight jest taka jak ty. Jej życie nie układa się tak, jak to sobie wyobrażała.
Ktoś powie, że Ellie to typowa hot mess, ale spójrzmy prawdzie w oczy: przecież każdy z nas bywa w totalnej rozsypce.
Nienawidzi swojej pracy, wciąż jest singielką, choć jej przyjaciele jak na złość łączą się w pary i zakładają rodziny, a współlokatorzy są… no, dziwni.

Ellie siedzi właśnie na zapleczu baru i obżera się nutellą, bo facet, z którym umówiła się na randkę w Walentynki, wystawił ją do wiatru. Synonimem „singla” nie zawsze musi być „samotny”, prawda?
Ellie wraca do domu, do swoich osobliwych współlokatorów. To normalne, że w każdym kącie mieszkania rośnie czarna pleśń, prawda?
Ma kaca giganta, ale mimo to wlecze się do pracy w biurze, którą już dawno powinna była rzucić.
Bo chyba każdy nienawidzi swojej pracy, prawda?

Owszem, życie Ellie nie przebiega zgodnie z tak zwanym planem, ale doskonałość jest przereklamowana…

 

Polecają:

„Gdybym chciała zaznaczyć moje ulubione fragmenty, musiałabym podkreślić każde zdanie tej powieści. Zabawna, realistyczna główna bohaterka, której nie powstydziłaby się Amy Schumer, i sytuacje, z jakimi boryka się każda współczesna kobieta. Szczerze? Nie potrzeba mi nic więcej!”
Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa

Ta komedia powinna być przepisywana jako lekarstwo po każdej zawstydzającej randce i nieudanym związku. Ostrzegam jednak – u singli mogą wystąpić skutki uboczne. U siebie zaobserwowałam: niekontrolowane wybuchy śmiechu, zwiększony apetyt na dalszą porcję rozbrajających dialogów i zapotrzebowanie na odrobinę chaosu. Polecam!
Maja K.

Dawno nie czytałam czegoś tak zabawnego. Ellie zostanie twoją nową siostrzaną duszą i doskonałym antidotum na wścibskich krewnych, którzy nieustannie dopytują, kiedy w końcu poznasz kogoś „miłego”.
„Cosmopolitan”

Zabrakłoby mi palców u rąk i nóg, gdybym chciała policzyć, ile razy Ellie Knight umówiła się na randkę na Tinderze – i nie tylko – i ile razy wybuchałam głośnym śmiechem, czytając o tym w Hot Mess. To komedia romantyczna nowego pokolenia; nie taki wyciskacz łez jak To właśnie miłość i bardziej lajfstajlowa niż Bridget Jones. Świetna!
Sarah Knight, autorka Magii olewania i Get Your Sh*t Together

Randki z piekła rodem, masakryczni faceci, odkrywanie samej siebie i dawanie ciała na całej linii. Literacki odpowiednik filmowej Wykolejonej i serialowej Fleabag.
„Glamour”

Powiew świeżości, zmyślna dekonstrukcja schematów literatury dla kobiet. Założę się, że w każdym rozdziale przynajmniej raz rozpoznasz w bohaterce samą siebie.
„Stylist”