Nie ma mowy!

ISBN: 978-83-8053-418-6

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 145 x 205 mm

Ilość stron: 350

Premiera: 18.07.2018r.

Cena: 39,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

Nie ma mowy! Helen Russell

Każda kobieta ma w sobie coś z wikinga!

 

Dwie skłócone siostry. I wakacje, których nigdy nie zapomną…

Zabiegana matka dwojga dzieci Alice jest przekonana, że ma całe życie pod kontrolą – w końcu zawsze wozi w bagażniku CZTERY wielorazowe torby na zakupy, na litość boską. Ale po spektakularnej kompromitacji w pracy Alice czuje, że nie daje rady: w końcu ulega perswazjom siostry i pozwala się zabrać na bardzo potrzebne wakacje.
Po przyjeździe na miejsce okazuje się jednak, że siostra nie zaplanowała wycieczki do luksusowego spa – zamiast tego Alice ląduje na duńskim odludziu, na tygodniowym obozie przetrwania dla… wikingów. Pogoda jest paskudna, towarzyszki obozu – delikatnie mówiąc – nie przypadają Alice do gustu. Opiekun grupy, napakowany hipster z koczkiem i gęstą brodą, konfiskuje kobietom buty (żeby być wikingiem, trzeba czuć ziemię pod stopami) i telefony (wikingowie nie korzystają z technologii), po czym wykłada główne zasady, jakimi kierują się wikingowie.
„Nie ma mowy! Nie zostanę tu ani chwili. Przecież nie mogę tak po prostu wszystkiego rzucić…” Kłopoty Alice jednak dopiero się zaczynają.

Czy skandynawska mądrość wikingów rzeczywiście zdziała cuda i sprawi, że Alice stanie się szczęśliwsza i spokojniejsza?
Czy skłócone siostry wreszcie zaczną się dogadywać? A może kiedy obudzą w sobie nordyckie wojowniczki, zaczną jeszcze zacieklej ze sobą walczyć?

 

 

 

Ciepła, zabawna i podnosząca na duchu opowieść o tym, co jest naprawdę ważne w życiu. Zachwyci wszystkie czytelniczki Sophie Kinselli.

 

Absurdalnie zabawna historia ze sporą dawką przenikliwej diagnozy problemów
współczesnych kobiet – wspaniałe!

Katie Fforde, brytyjska autorka bestsellerowych romantycznych powieści

 

Helen Russell najpierw dała nam hygge, a teraz obudzi w nas wikingów. Nordycki obóz przetrwania widziany oczami zestresowanej do granic wytrzymałości dentystki Alice to rozbrajająca historia. Najwyższa pora, żeby każdy z nas znalazł w sobie coś z wikinga!
„Grazia”

 

Rozbawi was do łez!
„Grazia”