Wszystko przed nami

ISBN: 978-83-8053-352-3

Okładka: miękka

Format: 145x205

Ilość stron: 448

Premiera: 28.02.2018r.

Cena: 44,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

Wszystko przed nami Samantha Young

Samantha Young, autorka serii On Dublin Street i powieści To, co najważniejsze oraz Wszystko, co w Tobie kocham, której nazwisko często trafia na listę bestsellerów „New York Timesa”, wraca do Szkocji w swojej nowej, pełnej namiętności, inspirującej powieści o miłości, stracie i sile przetrwania.

W pogoni za marzeniami, pełna nadziei i wiary w słuszność swojego wyboru Nora O’Brien przenosi się z Indiany do Szkocji. Doznaje jednak rozczarowania i po trzech bezowocnych latach spędzonych w nowym kraju czuje tylko żal i poczucie winy.

Dopóki w jej życiu nie pojawia się seksowny Szkot, Aidan Lennox.

Kilka lat starszy, obyty w świecie producent muzyczny i kompozytor wydaje się zupełnie nie pasować do Nory. Tymczasem wbrew pozorom odnajdują w sobie iskrę, której im brakowało. Łączy ich wspólne poczucie humoru i namiętność, dające im siłę do dalszych zmagań z życiem, mimo bolesnych doświadczeń z przeszłości.

Niestety, kiedy życie wymierza Aidanowi kolejny cios, ten nie szuka wsparcia u Nory, ale nagle znika. Kolejna bolesna strata budzi w Norze ukryte siły. Gniew i ból popychają ją naprzód, pomagają odzyskać kontrolę nad życiem i śmiało podążyć za marzeniami.

Studia, występy na scenie teatralnej – wszystko układa się według jej zamierzeń. Koncentruje się na swoich celach, starannie unikając emocjonalnych zawirowań.

Nie jest to jednak łatwe. Zwłaszcza że znów pojawia się Aidan i z niewiadomych powodów żywi do niej głęboką niechęć, a nawet wypowiada jej wojnę.

 

Jeśli spodobała ci się seria On Dublin Street, to po prostu musisz przeczytać tę książkę! Rzuci ci wyzwanie, złamie cię i pomoże znów się pozbierać.

 

Powieść ta od pierwszej strony chwyta czytelnika za serce i trzyma go do samego końca. Wędrówka Nory ku miłości i wybaczeniu samej sobie nigdy nie zniknie z mojej pamięci. Uwielbiam tę powieść.

Mia Sheridan, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa”: Bez szans i Bez winy

Każda chwila w tej powieści jest zachwycająca.

– Vilma Iris

Jeśli spodobała ci się seria On Dublin Street, to po prostu musisz przeczytać tę książkę! Rzuci ci wyzwanie, złamie cię i pomoże znów się pozbierać.