Hiszpania. Przewodnik National Geographic

ISBN: 978-83-7596-748-7

Okładka: miękka

Format: 137x214

Ilość stron: 400

Premiera: 01.03.2017r.

Cena: 44,90 zł

Hiszpania. Przewodnik National Geographic Fiona Dunlop

Wycieczki poza utarte szlaki

Rady bywalców

Najważniejsze atrakcje

Nowe wydanie

Nikt nie zna świata lepiej niż my

Spędź urlop w Hiszpanii! Nasyć oczy widokiem zielonych dolin i ostrych granitowych szczytów. Zażyj morskich i słonecznych kąpieli na pięknych plażach. Poznaj inspirującą mieszankę stylów zrodzoną z bogactwa historii i nowoczesności oraz niezwykłe projekty Gaudiego. Skosztuj znakomitych owoców morza, soczystych pomarańczy i musującego wina cava. Poznaj świat z filmów Almodóvara, życiorys Cervantesa, dzieła Picassa i Dalego. Odwiedź madrycki pchli targ El Rastro i Muzeum Guggenheima w Bilbao.

– Maraszuty, oparte na gruntownej znajomości Hiszpanii, pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań

– Niezwykłe doświadczenia, w tym zmierzenie się z flamenco w Sewilli, wędrówka po największej europejskiej pustyni Tabernas i przyrządzanie tradycyjnych baskijskich potraw.

– Rady bywalców, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych praktycznych zagadnień.

– Trasy: 5 wycieczek pieszych I 8 samochodowych, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. po barcelońskiej La Rambli, labiryncie uliczek Albaicínu w Grenadzie, zaułkach Toledo i okolicy Cabo de Gata.

– Propozycje mniej rutynowych szlaków, w tym wzdłuż andaluzyjskiej ruta de los pueblos blancos, po północno-zachodnich peryferiach Galicji czy winnicach Sierra de Montsant.

– Lista tego, czego pominąć nie wolno w każdym omówionym w przewodniku regionie i przy trasie każdej wycieczki, wzbogacona o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.

– Wspaniałe zdjęcia, grafiki, plany i mapy, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.