Londyn. Przewodnik National Geographic

ISBN: 978-83-7596-746-3

Okładka: miękka

Format: 137x214

Ilość stron: 272

Premiera: 01.03.2017r.

Cena: 39,90 zł

Londyn. Przewodnik National Geographic Louise Nicholson

Wycieczki poza utarte szlaki

Rady bywalców

Najważniejsze atrakcje

Nowe wydanie

Nikt nie zna świata lepiej niż my

Spędź urlop w Londynie! Zobacz to ekscytujące, najbogatsze kulturalnie miasto świata, pełne imponujących budowli, różnorodne i dynamiczne. Zajrzyj do królewskich rezydencji i parków, obejrzyj zmianę warty przed Buckingham Palace, wstąp do doskonałych galerii i muzeów, przejdź się brzegiem Tamizy od Westminster Bridge do Tower Bridge, a także po centrum finansowym świata ‒ City. Odwiedź targi przy Petticoat Lane i Portobello Road, londyńskie Chinatown, pełną teatrów Shaftesbury Avenue oraz handlową arterię Oxford Street.

– Marszruty – pomogą zaplanować pobyt w Londynie adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

– Niezwykłe doświadczenia – wyjątkowe, prawdziwe i różnorodne; od filiżanki herbaty w eleganckim hotelu, przez rejsy po Tamizie, po debatę w Parlamencie.

– Rady bywalców – od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po lokalnych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

– Trasy 5 spacerów po Paryżu – opatrzone mapami i planami, m.in. po Westminsterze, historycznym City i królewskim Kensington Garden i South Kensington.

– Propozycje mniej rutynowych szlaków – w tym po starym uniwersyteckim Oksfordzie, niegdyś rzymskim uzdrowisku w Bath, tajemniczym Stonehenge i miejscu narodzin Szekspira – Stratfordzie.

– Listę tego, czego pominąć nie wolno – w każdym regionie omówionym w przewodniku, a także przy trasie każdej wycieczki pieszej, samochodowej bądź rowerowej.

– Wspaniałe zdjęcia, grafiki, plany i mapy – ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.