Dzierganie w stylu JOMO. 21 relaksujących projektów do zrobienia na drutach

ISBN: 978-83-8053-971-6

Okładka: zintegrowana

Format: 210 x 255

Ilość stron: 152

Premiera: 11.08.2021r.

Cena: 39,90 zł

Dzierganie w stylu JOMO. 21 relaksujących projektów do zrobienia na drutach Christine Boggis

„Nie ma nic lepszego, niż umościć się wygodnie w przytulnym kącie z drutami oraz włóczką i cieszyć się czasem dla siebie”.

Boisz się, że umknie ci coś ważnego i wypadniesz z cyfrowego obiegu?

Jesteś na skraju wyczerpania, ponieważ nie opuszcza cię FOMO, czyli lęk, że coś przeoczysz (fear of missing out)?

Masz już dość ciągłego „bycia w akcji”?

W takim razie najwyższa pora nieco zwolnić tempo, odciąć się od migających ekranów komputera czy telefonu komórkowego, usadowić się wygodnie i oddać radości, że coś cię ominie – JOMO (joy of missing out), najlepiej z motkiem wełny, zestawem drutów i kubkiem pysznej herbaty na stoliku obok.

W tej niezwykle inspirującej książce znajdziesz nie tylko 21 wspaniałych projektów, ale także pomysły, jak dzięki robieniu na drutach odciąć się od wymogów przepełnionego nadmiarem bodźców – również cyfrowych – życia i ponownie nawiązać wartościową więź z sobą, a także z otaczającymi cię ludźmi. Projekty podzielone na trzy części: Gniazdo, Eksploruj i Dziel się,  powstały z myślą o tym, by się cieszyć nie tylko końcowym efektem (bądź zamartwiać jego niedoskonałością), ale przede wszystkim samym procesem twórczym, każdą chwilą i każdym kolejnym wydzierganym oczkiem. Książka ukazuje związek między robieniem na drutach i JOMO, a także pełna jest zabawnych obserwacji i przydatnych informacji.