Happy Food 2.0 Co jeść, by szczęśliwie żyć

ISBN: 978-83-8053-609-8

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 170 x 240

Ilość stron: 240

Premiera: 18.09.2019r.

Cena: 54,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

Happy Food 2.0 Co jeść, by szczęśliwie żyć Niklas Ekstedt, Henrik Ennart

50 pysznych dań kojących ciało i duszę!

Przyprawiające o zawrót głowy fakty!

Świadome odżywianie angażujące wszystkie zmysły!

Śmieciowe jedzenie pogarsza nasz stan psychiczny i szkodzi planecie. Przyczynia się do epidemii otyłości, cukrzycy, przewlekłych chorób jelit, astmy, alergii pokarmowych i nietolerancji glutenu. Nie ma czasu do stracenia. Trzeba działać!

Na szczęście istnieje takie jedzenie, które ma dobroczynny wpływ na naszą duszę, a także na środowisko, zrównoważoną produkcję żywności, dobro zwierząt oraz na nasze serce i resztę organizmu.

Znany szwedzki szef kuchni Niklas Ekstedt oraz dziennikarz naukowy Henrik Ennart dzielą się poradami, co jeść, żeby lepiej się czuć. Przekazują najnowszą wiedzę naukową, a dzięki masie smacznych przepisów podpowiadają, jak zastosować ją w praktyce. Przekonują, że poczucie szczęścia gwarantuje nam nie tylko to, co najsmaczniejsze, lecz także to, co wspiera zrównoważony rozwój środowiska. Od spożywanych przez nas posiłków zależy bowiem nie tylko nasze zdrowie, ale i kondycja planety.

To książka dla każdego, kto rozumie już, że ciało i umysł są ze sobą połączone oraz że dieta i flora bakteryjna mają w obu wypadkach decydujące znaczenie.

Jak bakterie jelitowe wpływają na uczucia?

Czym jest żywienie spersonalizowane?

Co daje mindful eating?

Na czym polega psychobiotyczny kurs gotowania?

Czytaj, jedz i bądź szczęśliwy!