Aktualności

„Przyjdę, gdy zaśniesz” oraz „Tylko jedna noc” Najlepszymi Książkami Roku!

„Przyjdę, gdy zaśniesz” oraz „Tylko jedna noc” Najlepszymi Książkami Roku! 25 lutego 2022

Dwa tytuły i aż trzy nagrody – nasze książki zostały nagrodzone w plebiscycie Książki Roku 2021″ zorganizowanym przez serwis granice.pl

„Przyjdę, gdy zaśniesz” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej otrzymało Nagrodę Główną Internautów i Nagrodę Internautów w kategorii „Thriller”.

Tylko jedna noc” Jess Ryder otrzymała Nagrodę Internautów w kategorii „Proza obca”.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

 

O książkach:

„Przyjdę, gdy zaśniesz”

Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem – Agnieszka Lingas-Łoniewska tworzy przerażającą psychopatyczną rzeczywistość, od której nie można się oderwać. Znana z poruszających, pełnych wielkich uczuć i pasjonujących opowieści Dilerka Emocji świetnie odnalazła się w nowym gatunku. I mistrzowsko podkręca napięcie do maksimum!

Po tragicznej śmierci macochy dwudziestoletnia Iga musi się zająć młodszym bratem. Studia, nastolatek w okresie buntu i ojciec, na którego nie można liczyć – Idze nie jest łatwo. Gdy myśli, że dłużej nie da rady, otrzymuje niespodziewane wsparcie. A w jej sercu pojawia się nadzieja, że najgorsze już za nią.

To, co zaczynało się jak piękny sen, szybko zmienia się jednak w prawdziwy koszmar. W życiu Igi dochodzi do coraz to nowych tajemniczych zdarzeń, a ona sama nie wie już, komu ufać. Czy wpada w paranoję, czy też naprawdę ktoś próbuje przejąć kontrolę nad jej życiem? Iga nie zrobiła przecież nic złego. A przynajmniej tak jej się wydaje.

Polecamy miłośnikom mocnych przeżyć.

„Tylko jedna noc”

Ktoś obserwował Amber z daleka. Ktoś, kto jej nienawidzi i zazdrości.

Amber i George to świeżo upieczeni rodzice w kryzysie. Ona bardzo pragnęła dziecka, ale macierzyństwo ją przytłacza. Kiedy oboje postanawiają na jedną noc zostawić siedmiomiesięczną córkę pod opieką siostry Amber, dziewczynka znika z łóżeczka… Teraz już nic nie będzie takie jak przedtem. Nakręca się spirala tajemniczych, niepokojących wydarzeń.

Jeśli dziecko się nie znajdzie, Amber nie wybaczy siostrze i mężowi, który namówił ją na weekendowy wypad. Tylko czy ona sama jest bez winy…? Młoda matka ma pewien sekret, dotychczas dobrze skrywany – czy to możliwe, że ktoś jeszcze zna prawdę i chce ją zmusić do zapłaty za kłamstwo?